Warto wiedzieć...

Wykorzystujące technologię inwerterową pompy ciepła EcoHeat są energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu w antymrozowy zestaw zimowy Winter Kit, działają sprawnie nawet przy temperaturze -20˚C na zewnątrz.

Dodatkowa energia

dodatkowa-energiaPowietrzna pompa ciepła generuje 2-3 razy więcej energii cieplnej niż sama potrzebuje do jej wytworzenia. W ten sposób kolekcja EcoHeat z łatwością będzie spełniać nowe, obowiązujące od 2013 roku regulacje dotyczące zużycia energii.

Pełne dostosowanie

pelne-dostosowaniePompy ciepła Electrolux zostały stworzone tak, aby dopasować się do każdego miejsca. Doskonale sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i w małym mieszkaniu.

Łatwe użytkowanie

doroczna-kontrolaUrządzenia EcoHeat nie wymagają dużo uwagi – wystarczy rutynowa doroczna kontrola. Każda pompa ciepła posiada podwójny kompresor, który gwarantuje wydajność urządzenia, mniejszą emisję dźwięków oraz dłuższą żywotność.

Całoroczny comfort

caloroczny-komfortPompa ciepła potrafi doskonale chłodzić w środku upalnego lata. Dzięki filtrom, które sprawnie usuwają zanieczyszczenia, drobinki kurzu oraz nieprzyjemne zapachy, przez cały rok w domu panują komfortowe warunki.

Kontrola 24/7

kontrolaSpecjalna aplikacja na telefon umożliwia kontrolowanie pracy urządzeń klimatyzacyjnych na odległość. Wcześniejsze zaprogramowanie zagwarantuje komfortowy klimat, który będzie można poczuć już przy otwieraniu drzwi.

Niski pobór energii

Zarówno wydajność chłodzenia (SEER), jak i grzania (SCOP średnio) w pompach ciepła Electrolux jest na poziomie klasy A++.

P jak perfekcja

Pompy ciepła ze znakiem „P” spełniają kryteria funkcjonalności oraz trwałości wyznaczone przez szwedzki Instytut Badań Technicznych.

Duża moc, cicha praca

Dzięki pracy na poziomie zaledwie 22 dB, klimatyzator EcoHeat jest doskonałym rozwiązaniem nawet w sypialni. Dodatkowo posiada dyskretny wyświetlacz, który jest widoczny tylko w momencie używania pilota.

Zaawansowany sposób filtracji

Podczas usuwania kurzu oraz mikroskopijnych zanieczyszczeń filtr z aktywnym węglem (Active Carbon) niweluje także nieprzyjemne zapachy. Jonowy filtr plazmowy zabija roztocza, alergeny oraz bakterie tworząc czyste i zdrowe środowisko.

 

gwarancja

Error
  • You are not authorised to view this resource.
item5 ecoheat
item1 ecocool
item2 comfortcool
item3 comfortcoolmulti
item4 cooling
item6 comfortdry